Biyografi

Masal Ayşe Gencer Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Masal Ayşe Gencer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Masal Ayşe Gencer’den söz edeceğiz.

Masal Ayşe Gencer Kimdir?

  • Çocuk oyuncu.

25 Temmuz 2016 tarihinde dünyaya gelen Masal Ayşe Gencer, oyuncu olarak tanınmaktadır. İlk oyunculuk deneyimini Aldatmak adlı dizide yaşayan Masal Ayşe Gencer, öncesinde Casper reklamında rol almıştır. İlkokul eğitimine devam eden Masal Ayşe Gencer, Aldatmak adlı dizide Ege Semih Erken, Merve Altınkaya, Burcu Söyler, Feyza Sevil Güngör, Ercan Kesal, Vahide Perçin gibi isimlerle beraber rol alacaktır.

Instagram hesabından da (anne-babası tarafından kontrol edilmektedir) paylaşımlarda bulunan Masal Ayşe Gencer, oyunculuk çalışmalarına ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Masal Ayşe Gencer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Masal Ayşe Gencer, erişim tarihi: 7 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.