Brain Test 2 ”Aslanlar Peşlerinde Karşıya Geçmeleri Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan aslanlar peşlerinde karşıya geçmeleri gerek sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunda Miskinin Serüveni senaryosunun 20. seviyesinde sorulan aslanlar peşlerinde karşıya geçmeleri gerek sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik.

Brain Test 2 Seviye 20: Aslanlar Peşlerinde Karşıya Geçmeleri Gerek

Oyunda sorulan sorularda en garip ama mantıklı sorulardan biri de bu seviye. Geçen önceki bölümlerde elinden etini aldığımız yavru aslanın annesinden kaçmıştık. Şimdi de aslanlardan temelli olarak kurtulmamız lazım ama nasıl?

Sorunun Doğru Cevabı: Gergedanı Ağaca Bindir

Evet, ilk başta yapmanız gereken gergedanı ağacın tepesine bindirmek. Daha sonra da ağacı geriye doğru iyice çekin ve daha sonra bırakın. Ardından zürafa karşı kıyıya kadar uzanacak; kedi ve fareye bir yol olacak. Bu sayede peşlerinde olan aslanlardan kurtulmuş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyundaki sorular net ve kesin bir çözüm yöntemi olarak cevaplanmıyor. Bu nedenle soruların cevapları meselesinde her soru için farklı mantıklar üretmek gerekiyor. İlk başta yapmanız gereken soruları doğru okumak ve doğru anlamak. İkinci olarak da ekrandaki hareket eden nesnelere iyi bakmak ve telefonu bazı sorularda sallamak. Bu sayede sorularda doğru cevap verebilirsiniz. Bu yöntemler de işe yaramıyorsa ekranın her yerine rastgele dokunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: