Gündelik Hayat

Mehmet Mutlu Mobilya Sektörüne Katkıları Artıyor

Masko Mobilya Kenti, ülkemizin en önemli sitelerinden biri. İnsanların tüm istek ve ihtiyaçlarını bir arada bulabileceği ve aynı zamanda da birçok insana istihdam sağlayan bu alan iyi ve başarılı bir yönetim ile dünyanın da en büyük mobilya kenti olmayı başarmıştır. Yönetim Kurulu Başkanlığını Mehmet Mutlu’nun gerçekleştirdiği Masko, her zaman bir adım daha öteye giderek kendini geliştirmeyi başarmış ve içindeki firmalarında ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde gidermeyi başarmıştır.

Mobilya sektöründeki tüm sorunları gidermek adına her geçen gün daha büyük adımlar atan ve Masko’yu daha büyük ve gelişmiş bir yer haline getirmeye çalışan Mehmet Mutlu ve ekibi, İTO Seçimleri ile de Masko ve mobilya alanındaki gelişmeleri İstanbul Ticaret Odası ile ortak yürütmeyi hedeflemektedir.

İTO 71. Komite Üyelik Seçimleri 9 Kasım tarihinde gerçekleştirilecektir.

Masko Mobilya Firmaları ve Mobilya Modelleri

Koltuk takımları, yatak odası takımı ve daha nice mobilya modelini bulabileceğiniz Masko, yüzlerce mobilya firması ile sizleri beklemektedir. İstikbal koltuk takımı gibi bilindik markalardan tutun da daha önce hiç duymadığınız ancak kalitesi ile birçok firmayı geri planda bırakan mobilya firmaları için İstanbul Masko’yu ziyaret etmeniz gerekiyor.

Yaşam alanlarınızdaki mobilya gruplarının ve ev dekorasyon ürünlerinin tümünü bulabileceğiniz Masko firmalarını, Masko web sitesinden de inceleyebilirsiniz.

Her Tarza ve Her Bütçeye Uygun Modeller

Uygun fiyatlı koltuk takımları, yatak odası takımı, yemek odası takımı gibi birçok mobilya grubunu bulacağınız firmalarda; tek kriteriniz tarz ve model olmak zorunda değil. Bütçenize uygun, yaşam alanlarınızın boyutuna uygun mobilya seçenekleri de mevcut.

Özellikle iç mimarlık hizmeti veren Masko firmaları ile iletişime geçerek yaşadığınız yere en uygun olan mobilya modellerini tamamen size özel olarak ürettirebilir ve firmaların hızlı kargo seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Masko İle Bütün Ürünlere Ulaşmak Çok Kolay

Eğer Masko’ya herhangi bir ulaşımınız bulunmuyorsa, Masko’nun web sitesinden veya sosyal medya adreslerinden firmalara ulaşabilir, ürünlerini inceleyebilir ve Masko blog kısmından güncel ve trend dekorasyon fikirlerini yakından takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.