Gündelik Hayat

Brain Test 256. Seviye “Şehri Kurtar” Sorusunun Cevabı Nedir?

Şehri kurtar sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan şehri kurtar sorusunun doğru cevabı ne? Son zamanların hiç kuşkusuz en çok oynanan ve beğenilen zeka oyunları arasında yer alan Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevapları gerçek anlamda zor olmasından dolayı bazı kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “şehri kurtar” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 256. Seviye: Şehri Kurtar 

İlk bakışta çok zor gibi görünen bu soruda, sorunun cevabını bulmak aslında çok da zor değil. Soruda bizden istenen şehre doğru yaklaşmakta olan ateş toplarını bir şekilde engellemek ve şehre ulaşmasına engel olmak ancak ekrana rastgele dokunmak bu soruda cevap değil. 

Sorunun Doğru Cevabı 

Şehrin hemen eteklerinde yer alan dağ parçasını yukarı doğru kaldırın. Böylece dağ parçasının uzunluğu artacak ve ateş topları dağa çarparak şehre ulaşmasını engellemiş olacağız. Bu cevap sayesinde doğru cevabı vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda daha önce de sözünü ettiğimiz gibi herhangi bir zeka sınırlarını zorlayan soru yok. Soru cümlesinde yer alan ifadelere ve kelimlere dikkat edin yeterli. Daha sonra ise bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. Gördüğünüz gibi fazla zorlanmıyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi