MasterChef Somer Sivrioğlu Kimdir? Kimdir? Boy Kilo? Eşi Kim?

Somer Sivrioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı aşçıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Somer Sivrioğlu’ndan söz edeceğiz.

Somer Sivrioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Mayıs 1971 tarihinde dünyaya gelen Somer Sivrioğlu, yazar, şef ve yarışma jürisi olarak bilinmektedir. 1995 yılında akademik kariyer için dünyanın öbür ucuna Avustralya’ya giden Somer Sivrioğlu, burada Efendy adında bir restoran açmıştır. Kısa süre içinde ünü Avustralya’da yayılan Efendy’de Somer Sivrioğlu ve ekibi dünya mutfaklarının yanı sıra geleneksel Türk mutfaklarını da ziyaretçilerine sunmaktadır. Somer Sivrioğlu, 2001 yılında Aslı Sivrioğlu ile evlenmiş ve bu evliliğinden bir çocuğu olmuştur.

Boyu ve Kilosu?

Başarılı oyuncu Somer Sivrioğlu’nun boyu bazı kaynaklarda 1.90 m bazı kaynaklarda da 1.95 m olarak geçmektedir. Kilosu da aynı şekilde bazı kaynaklarda 124 bazı kaynaklarda 120 olarak geçmektedir. (1), (2)

Aldığı Ödüller

  • 2013 Yerel İşletme Ödülü
  • İç Batı’nın En İyi Restoranı 2012 En İyi Lezzet Ödülü
  • 2010 ve 2011 RCNSW Mükemmellik Ödülü
  • 2010 İç Batı’nın En iyi Türk Restoranı Ödülü

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Somer Sivrioğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Somer Sivrioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynaklar

(1) dirilispostasi.com, 21 Kasım 2021

(2) sondakikaizmir.com, 21 Kasım 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.