Selinay Saf Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Selinay Saf kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Selinay Saf”tan söz edeceğiz. 

Selinay Saf Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni. 

Instagram üzerinde paylaştığı fotoğrafları ile ilgi çeken Selinay Saf, İstanbul’da lise eğitimine devam ediyor. 10. sınıfta öğrenimine devam eden Selinay Saf, 16 yaşındadır. 

Boyu ve Kilosu 

Kendisi hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri de boyu ve kilosudur. Sosyal medyanın ünlü fenomeni boyu ve kilosu;

  • Boy: 1.64
  • Kilo: 48
İlginizi Çekebilir:  Jean Sauvaget Kimdir?

Burcu? 

Yine kendisi hakkında merak edilen bir diğer soru ile devam edelim. 16 yaşındaki sosyal medya fenomeni Selinay Saf aslan burcundan. 

Kendisi Hakkında Merak Edilenler 

YouTube hesabından paylaştığı videoda kendisi hakkında merak edilen soruları yanıtlayan Selinay Saf, amatör olarak piyano çalıyor. Daha önceden binicilik yapan Selinay Saf, geçirdiği bir kaza sonucu omuriliğini kırmış, kazadan birkaç santim ile kurtulmuştur. 

En sevdiği diziyi La Casa de Papel; en sevdiği şarkıyı Melting olarak belirten Selinay Saf, en çok psikolojik kitap okumayı ve roman türünü seviyor. İleriki hayatında ise psikolog olmayı istiyor. 

İlginizi Çekebilir:  Atakan Yılmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Geçtiğimiz aylarda saçını kesmesi ile gündeme gelen ve çok eleştiri alan Selinay Saf, bu konuyla ilgili olarak en çok istediği şeyin saçını kazıtmak olduğunu belirtmiştir. Aynı zamanda bitkilere ve kelebeğe alerjisi olduğunu ifade eden Selinay Saf, insanların kendisini olduğu gibi kabul etmesini istiyor. 

Gözlerinin lens olmadığını ifade eden Selinay Saf en büyük idolünün Atatürk olduğunu, en büyük idealinin dünyayı gezmek olduğunu, en sevdiği aktivitenin arkadaşları ve yakınları ile zaman geçirmek olduğunu ve kendisine Tiktok fenomeni denilmesinden rahatsız olduğunu dile getiriyor. 2 tane köpeği olan Selinay Saf, güzelliği ile dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Anıl Piyancı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Selinay Saf Kanser mi? 

Değil. Yukarıda da belirttiğimiz gibi gibi kendisi sadece önceden saçlarını kazıtmak gibi bir isteği olduğu için böyle bir karar almıştır. Bu durum sonrasında ise insanların kendisini olduğu gibi kabul etmesini istiyor. 

Selinay Saf ile İlgili Aramalar 

Google’da Selinay Saf arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selinay saf boyu, Selinay saf kilo, Selinay saf doğum günü, Selinay saf boy kilo, Selinay saf okulu, Selinay saf ailesi, Selinay saf kilolu, selinay saf kanser mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara