Mehin Oktaylı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Mehin Oktaylı kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mehin Oktaylı’dan söz edeceğiz.

Mehin Oktaylı Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

17 Mayıs 1997 tarihinde Azerbaycan’ın Bakü şehrinde dünyaya gelen Mehin Oktaylı, lisans eğitimine Kiev Üniversitesi Finans Bölümü’nde devam etmektedir. Babasının adı İlham Oktaylı’dır. Aslen Azerbaycan Türkü olan Mehin Oktaylı, yaşamına da Bakü’de devam etmektedir.

Moda, sanat ve giyim konularında oldukça ilgili ve yetkin bir isim olan Mehin Oktaylı, YouTube üzerinden yayınladığı videolarında güncel moda yorumlarına da yer vermektedir. Mehin Oktaylı’nın Instagram hesabı üzerinde 365 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Boyu Kaç?

  • Sosyal medya fenomeni Mehin Oktaylı, 1.67 boyunda ve 52 kilodur.

Instagram üzerinde de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mehin Oktaylı hakkında merak edilen sevgilisi var mı, annesi kimdir, kardeşi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Mehin Oktaylı ile İlgili Aramalar

Google’da Mehin Oktaylı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; mehin oktaylı kaç yaşında, mehin oktaylı aslen nereli, mehin oktaylı sevgilisi kim, mehin oktaylı doğum tarihi ne, mehin oktaylı instagram hesabı, mehin oktaylı evli mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.