Biyografi

Gözde Gündüzlü Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Eşi Kim? Boyu

Gözde Gündüzlü kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gözde Gündüzlü’den söz edeceğiz.

Gözde Gündüzlü Kimdir?

  • Oyuncu.

1982 yılında dünyaya gelen Gözde Gündüzlü, oyunculuk eğitimini 35 Buçuk Sanat Evi’nde almıştır. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayan Gözde Gündüzlü, 6 yıl boyunca televizyon ekranlarında program sunuculuğu görevinde bulunmuş daha sonra da dizi oyuncusu olarak görev yapmıştır.

Gözde Gündüzlü, ilk oyunculuk deneyimine 2002 yılında Çocuklar Duymasın adlı dizi ile başlamıştır. Bu deneyimin ardından ise uzun bir süre oyunculuk yapmamıştır. Daha sonra ise Gülperi dizisinde Cemre karakterine hayat veren Gözde Gündüzlü, Yemin isimli dizide de Oya karakterini oynanmıştır.

Hangi Dizilerde Oynadı?

  • Çocuklar Duymasın
  • Beni Böyle Sev
  • Aşkın Bedeli
  • Güllerin Savaşı
  • Gülperi
  • Yemin

Instagram üzerinden de sık sık paylaşımlarda bulunan Gözde Gündüzlü 1.66 boyunda ve 50 kilodur. Gözde Gündüzlü hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir, kardeşi var mı, sevgilisi, eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gözde Gündüzlü ile İlgili Aramalar

Google’da Gözde Gündüzlü ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gözde gündüzlü oynadığı diziler, gözde gündüzlü kaç yaşında, gözde gündüzlü aslen nereli, gözde gündüzlü kimdir nerelidir, gözde gündüzlü yemin, gözde gündüzlü eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.