Mehmet Yılmaz Ak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Mehmet Yılmaz Ak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mehmet Yılmaz Ak’tan söz edeceğiz.

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Şubat 1986 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen Mehmet Yılmaz Ak, lisans eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra çeşitli tiyatro oyunlarında görev alan Mehmet Yılmaz Ak, ilk olarak “Ben de Özledim” adlı diziyle ekran karşısına geçmiş ve ardından da Kırık Kalpler Bankası ve Nekro filmlerinde rol almıştır. Başarılı oyuncu Mehmet Yılmaz Ak, sonrasında ise İçerde adlı dizide Yaşar karakterine hayat vermiştir. Yılmaz Ak, sonrasında ise Çukur dizisinde Ersoy rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Ak, aynı zamanda Hakan Muhafız adlı dizide de Tekin karakterine can vermiştir. Kurşun dizisinde Vural rolünde oynayan Mehmet Yılmaz Ak, son olarak Ramo dizisinde rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Cem Ersever Kimdir? Neden öldürüldü?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mehmet Yılmaz Ak 1.77 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mehmet Yılmaz Ak, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mehmet Yılmaz Ak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Zeynep Oymak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Mehmet Yılmaz Ak ile İlgili Aramalar

Google’da Mehmet Yılmaz Ak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mehmet Yılmaz Ak evli mi? Mehmet Yılmaz Ak hangi dizilerde oynadı? Mehmet Yılmaz Ak aslen nereli? Mehmet Yılmaz Ak kaç yaşında?, Mustafa Yıldıran Mehmet Yılmaz Ak Boyu Mehmet Yılmaz Ak Hakan: Muhafız Mehmet Yılmaz Ak Ramo Mehmet Yılmaz Ak oynadığı diziler Mehmet Yılmaz Ak Instagram Mehmet Yılmaz Ak İçerde Mehmet Yılmaz Ak filmler

İlginizi Çekebilir:  Esra Eron Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara