Biyografi

Cihan Yenici Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Cihan Yenici kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cihan Yenici’den söz edeceğiz.

Cihan Yenici Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Şubat 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Cihan Yenici, lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimleri de alan Cihan Yenici, bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Cihan Yenici, Kurşun adlı dizide rol almış ve son olarak da Maraşlı isimli dizide görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cihan Yenici 1.86 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cihan Yenici, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Cihan Yenici hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Cihan Yenici ile İlgili Aramalar

Google’da Cihan Yenici ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cihan Yenici sevgilisi Cihan Yenici yaş Cihan Yenici nereli Cihan Yenici şarkıları Cihan Yenici boy Cihan Yenici Ufak Tefek Cinayetler Murat Onuk Cihan Yenici Maraşlı, cihan yenici boyu kilosu kaç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds