Mehmet Zeyd Yıldız Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Mehmet Zeyd Yıldız kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mehmet Zeyd Yıldız’dan söz edeceğiz.

Mehmet Zeyd Yıldız Kimdir?

  • Sunucu.
  • TV Programcısı.
  • Radyocu.

30 Haziran 1985 tarihinde Balıkesir’de dünyaya gelen Mehmet Zeyd Yıldız, ilkokul ve ortaokul eğitimini Balıkesir’de tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Elektrik Bölümü’nde tamamlayan Mehmet Zeyd Yıldız, eğitimi esnasında çeşitli oyunlarda rol almıştır. Radyoculuğa Bandırma’da başlayan Mehmet Zeyd Yıldız, sonrasında çeşitli radyolarda edebiyat içerikli programlar hazırlayıp sunmuştur. Sunucu Mehmet Zeyd Yıldız, şimdilerde Diyanet TV ekranlarında yayınlanan ”Bil Bakalım” adlı yarışma programını sunmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mehmet Zeyd Yıldız, sunuculuk çalışmalarına Diyanet TV bünyesinde devam etmektedir. Başarılı sunucu Mehmet Zeyd Yıldız hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting