Melek Özçağan Kimdir?Nereli ve Kaç Yaşında?

Melek Özçağan kimdir, nerelidir ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarında yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melek Özçağan’dan söz edeceğiz.

Melek Özçağan Kimdir?

Melek Özçağan, 17 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 28 yaşında olan Melek Özçağan, Tv8 ekranlarında yayınlanan; jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun yaptığı İşte Benim Stilim adlı yarışmada tanınmış ve bu yarışmada sergilediği performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

  • Boy: 1.76
  • Kilo: 57

Tam adı Emine Melek Özçağandır. Aslen Karslı olan Melek Özçağan’ın 7 yaşında bir de kızı vardır. İzmir’de yaşamını sürdüren Melek Özçağan, dansçılık yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Tülay Yerlikaya Türk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Hayat Hikayesi

İşte Benim Stilim isimli yarışmada Nur Yerlitaş’ın sorusu üzerine yaşamında kendisini üzen bir olaya yer veren Melek Özçağan, kızı ile beraber sokaklara atıldığını söylemişti. 23 yaşında kızı ile evini terk eden Melek Özçağan’a ailesi de yardım etmemiş. ‘Kızını bırak öyle gel’ diyen ailesine de kızımı bırakmam diyen Melek Özçağan, buralara tırnaklarımla kazıya kazıya geldim açıklamalarında bulunmuştu.

Kadın sığınma evlerine sığınan Melek Özçağan burada kendilerine çok iyi baktıklarını ifade etti. Biriktirdiği paraları da hırsızların çaldığını söyleyen Özçağan, buna rağmen pes etmediğini ‘savaşmadan yapamazsın’ diyerek güçlü olunması gerektiğini de vurguladı.

İlginizi Çekebilir:  Spor Yorumcusu Zeki Uzundurukan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Geçtiğimiz günlerde Adana yöresine ait olan şırdan yemeğini yediği bir videosu sosyal medyada geniş yankı uyandıran ve tepki çeken Melek Özçağan, yukarıda paylaştığımız ve kendisinin söz konusu programda söylediği bir hayattan ya da o yaşam anlayışından oldukça zıt bir hayat sürüyor. Mesela şu paylaşımı, şırdan videosundan daha tepki çekilmesi gerekirdi. Şayet, hayat hikayesini okuyunca hüzünleniyor ancak bu yarışma sonrası hayatının tamamen değişmesi bambaşka bir hayat sürmesini de anlayamıyorsunuz. Ya ‘çocuğumla dışarı attılar’ kısmı yalan ya da Melek Özçağan hep böyle biriydi.

İlginizi Çekebilir:  TRT Muhabiri Deniz Aslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Diğer paylaşımlarında da aşağı yukarı Melek Özçağan’ın nasıl bir hayat sürdüğü anlaşılıyor. Son şırdan videosu ile de amacı olan ilgi ve alakayı üzerine çekme işini başarmış ve birkaç günlüğüne ünlü olmuştur. Kendisine verilen bir yanıtı çok beğendik ve burada sizlerle paylaşmak istedik:

”La senin çocuğun var 3-5 sene sonra çocuk büyüyünce ne diceksin nasıl saklıcaksın bunları para kazanmak için böyle şeyler yapılır mı millet bişey diyince de sonra mahkemeydi bişeydi ne zaman böyle olduk biz Türkler ya”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara