Melek Tanker Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Melek Tanker kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melek Tanker’den söz edeceğiz.

Melek Tanker Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Buse Korkmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Maltepe Anadolu Lisesi’nden mezun olan Melek Tanker, lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi Konservatuarı’da Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Drama oyuncusu olan Melek Tanker, aynı zamanda İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusu olarak çalışmalarına da devam etmektedir. 2016 senesinde ”Sihirli Keman” adlı tiyatro oyununda rol alan Melek Tanker, aynı zamanda ”Bir Aile Hikayesi” ve ”İstanbullu Gelin” dizisinde görev almıştır. Başarılı oyuncu Melek Tanker, ayrıca ”Benim Tatlı Yalanım” dizisinde de rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Emir Sarıcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı?

Melek Tanker ile İlgili Aramalar

Google’da Melek Tanker ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melek Tanker aslen nereli, Melek Tanker kimdir nerelidir, Melek Tanker boyu kaç, Melek Tanker kilosu, Melek Tanker hangi dizilerde oynadı, Melek Tanker instagram hesabı, Melek Tanker sevgilisi kim

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Cansu Tekin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara