Çağdaş Işıl Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Çağdaş Işıl kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Çağdaş Işıl’dan söz edeceğiz.

Çağdaş Işıl Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

3 Ocak 1986 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Çağdaş Işıl, lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri bölümünde tamamlamıştır. WebTekno’nun YouTube kanalında çalışan Çağdaş Işıl, öncesinde Tamindir’de de 2 yıl boyunca çalışmıştır. Çağdaş Işıl, daha sonra Webtekno’dan ayrılmış ve kendi şirketini kurmuştur. Sosyal medya fenomeni ve içerik üreticisi olan Çağdaş Işıl, evlidir ve bir çocuğu vardır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Çağdaş Işıl, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Çağdaş Işıl hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.