Defne Bölükbaşıoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Defne Bölükbaşıoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Defne Bölükbaşıoğlu’ndan söz edeceğiz.

Defne Bölükbaşıoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1991 yılında dünyaya gelen Defne Bölükbaşıoğlu, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bölükbaşıoğlu, bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli tiyatro oyunlarında da aktif olarak görev almaya devam etmiştir. 2017 senesinde Çocuk İstiyorum ve Hey Mexico adlı adlı tiyatro oyunlarında görev alan başarılı oyuncu Defne Bölükbaşıoğlu, kamera karşısında ilk oyunculuk deneyimini ise Kanlı Girdap adlı sinema filminde oynadığı Sibel karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Poro Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam eden Defne Bölükbaşıoğlu, son olarak 2020 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda adlı dizide Sibel rolünde oynamıştır.

Rol Aldığı Projeleri;

  • 2020 -Kırmızı Oda (Sibel)
  • 2019 -Paracosm (Lale)
  • 2018 -Kanlı Girdap (Sibel)
  • 2016 -Foe (Anna)
  • 2013 -Bu İşte Bir Yalnızlık Var (Aylin)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Defne Bölükbaşıoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Defne Bölükbaşıoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Defne Bölükbaşıoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; defne bölükbaşıoğlu aslen nereli, defne bölükbaşıoğlu kimdir nerelidir, defne bölükbaşıoğlu boyu kaç, defne bölükbaşıoğlu kilosu ne, defne bölükbaşıoğlu instagram, defne bölükbaşıoğlu eşi sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting