Melis Bakangöz Kimdir? Yaşı? Boyu? Evli mi?

24 TV muhabiri Melis Bakangöz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melis Bakangöz’den söz edeceğiz.

Melis Bakangöz Kimdir?

  • Muhabir.

Oğuzkaan Koleji’nden 2013 yılında mezun olan Melis Bakangöz, aynı yıl Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde lisans eğitimine başlamıştır. Melis Bakangöz, 2020 yılında ise yine Bahçeşehir Üniversitesi’nde Reklamcılık ve Marka İletişimi Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisans eğitime başlamıştır. Meslek hayatına NCPD adlı firmadan başlayan Melis Bakangöz, sonrasında Medya Faresi, Digiturk, beIN Media Group, NTV, TV8, Star Medya Grubu, NTV, SkyTurk ve son oalrak 24 TV’de çalışmıştır. Başarılı muhabir Melis Bakangöz, halen 24 TV’de muhabirlik yapmaktadır.

Başarılı muhabir Melis Bakangöz hakkında merak edilen boyu ve kilosu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Melis Bakangöz’ün 1994/1995 doğumlu olduğu tahmin edilmektedir. Başarılı muhabir Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır. Instagram hesabına ”bu” bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Melis Bakangöz ile İlgili Aramalar

Google’da Melis Bakangöz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melis Bakangöz boyu kaç, Melis Bakangöz 24 tv, Melis Bakangöz muhabir, Melis Bakangöz evli mi, Melis Bakangöz kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting