Nur Köşker Kimdir? Yaşı? Boyu? Evli mi?

24 TV muhabiri Nur Köşker kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu, muhabir ve spikerlerden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Nur Köşker’den söz edeceğiz.

Nur Köşker Kimdir?

  • Muhabir.
İlginizi Çekebilir:  Hakan Taşkıran Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

8 Temmuz 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Nur Köşker Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Sabah Gazetesi’nde editör olarak görev alan Nur Köşker, 2017 ile 2020 arasında ATV’de muhabir olarak çalışan Nur Köşker, sonrasında kısa bir süre Olay TV’de muhabir olarak çalışmış; Mart 2021 itibariyle de 24 TV’de muhabir olarak çalışmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Melis İşiten Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nur Köşker’in 14 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Başarılı ve genç muhabir Nur Köşker, 1.62 m boyundadır ve 49 kilodur. Aslen Hataylıdır.

Nur Köşker ile İlgili Aramalar

Google’da Nur Köşker ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; nur köşker aslen nereli, nur köşker boyu kaç, nur köşker 24 tv, nur köşker atv, nur köşker evli mi, nur köşker muhabir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi