Nur Köşker Kimdir? Yaşı? Boyu? Evli mi?

24 TV muhabiri Nur Köşker kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu, muhabir ve spikerlerden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Nur Köşker’den söz edeceğiz.

Nur Köşker Kimdir?

  • Muhabir.

7 Ağustos 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Riyad Uluslararası Türk Okulu’nda eğitimini tamamlayan Nur Köşker, sonrasında Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Sabah Gazetesi’nde editör olarak görev alan Nur Köşker, 2017 ile 2020 arasında ATV’de muhabir olarak çalışan Nur Köşker, sonrasında kısa bir süre Olay TV’de muhabir olarak çalışmış; Mart 2021 itibariyle de 24 TV’de muhabir olarak çalışmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Habertürk Muhabiri Kübra Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nur Köşker’in 14 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Başarılı ve genç muhabir Nur Köşker, 1.62 m boyundadır ve 49 kilodur. Aslen Hataylıdır.

Nur Köşker ile İlgili Aramalar

Google’da Nur Köşker ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; nur köşker aslen nereli, nur köşker boyu kaç, nur köşker 24 tv, nur köşker atv, nur köşker evli mi, nur köşker muhabir.

İlginizi Çekebilir:  TRT Spor Muhabiri Barış Yurduseven Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara