Biyografi

Melis Özdemir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Melis Özdemir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Melis Özdemir’den söz edeceğiz.

Melis Özdemir Kimdir?

– Oyuncu.

9 Kasım 1998 tarihinde dünyaya gelen Melis Özdemir, dizi-film ve tiyatro oyuncusudur. Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Melis Özdemir, aynı zamanda Akademi 35.5 ve BASAD gibi kurumlarda oyunculuk eğitimi; Nar Sanat’ta ise şan eğitimi almıştır. Melis Özdemir, 2008 yılından beri çeşitli dizi ve filmlerde rol almaya devam etmektedir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Bir Küçük Gün Işığı (TV Dizisi 2023)
  • Yarım Kalan Mucize (Sıdıka, Sinema Filmi 2013)
  • Hayat Var (Korist, Sinema Filmi 2008)

Instagram hesabından paylaşımlarda bulunan Melis Özdemir, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Melis Özdemir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Melis Özdemir, erişim tarihi: 15 şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi