Melisa Ayça Değirmencioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Sevgilisi Kim?

Melis Ayça Değirmencioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı fenomenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melisa Ayça Değirmencioğlu’ndan söz edeceğiz.

Melisa Ayça Değirmencioğlu Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.
  • Girişimci
  • Influencer

1989 yılında dünyaya gelen Melisa Ayça Değirmencioğlu, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Mad Bangz isimli şirketin kurucusu olan Melisa Ayça Değirmencioğlu, kariyerine blogger, sosyal medya fenomeni ve girişimci olarak devam etmektedir.

Instagram üzerinde aktif olarak paylaşımlar yapan Melisa Ayça Değirmencioğlu’nun bu platform üzerinde 450 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Moda, giyim, cilt bakım, aksesuar, gündelik hayatla ilgili olarak çeşitli paylaşımlarda bulunmaktadır. Melisa Ayça Değirmencioğlu, özellikle Beşiktaş’ın kalecisi Karius’un sosyal medya üzerinden kendisine gönderdiği mesajları ifşa etmesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Öte yandan boynuna taktığı Haç kolyesi nedeniyle kendisi hakkında sık sık Hristiyan mı sorusu sorulmaktadır. Eşinin ya da kocasının kim olduğu ya da sevgilisi olup olmadığı, boy ve kilosunun kaç olduğu gibi soruların yanıtlarını ise en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Melisa Ayça Değirmencioğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Melisa Ayça Değirmencioğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melisa Ayça Değirmencioğlu kimdir, nerelidir, Melisa Ayça Değirmencioğlu aslen nereli, Melisa Ayça Değirmencioğlu kaç yaşında, Melisa Ayça Değirmencioğlu sevgilisi kim, Melisa Ayça Değirmencioğlu boyu ve kilosyu, Melisa Ayça Değirmencioğlu instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: