Nur Viral Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Nur Viral kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı televizyon sunucularının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nur Viral’den söz edeceğiz.

Nur Viral Kimdir?

  • Oyuncu
  • Sunucu

1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nur Viral, lisans eğitimini de İstanbul’da tamamlamıştır. Sunucu olmaya karar veren Nur Viral, 1993 yılında televizyonculuk kariyerine adım atan Nur Viral, bu tarihten itibaren pek çok radyo programında görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Kanbolat Görkem Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi? Dizileri?

Sunuculuk kariyerinin yanında yönetmenlik de yapan Nur Viral, Tatlıses TV’de “Hayat Ağacı” isimli sağlık programını sunmuştur. Daha sonra da Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve Beyaz TV gibi kanallarda çalışan sunucu Nur Viral, ayrıca pek çok yemek ve sağlık programında görev yapmıştır.

Nur Viral son olarak Beyaz TV ekranlarında yayınlanan “Hayatta Her Şey Var” isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Güzel sunucu Nur Viral, 2016 senesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomi başdanışmanı Cemil Ertem ile dünya evine girmiş ancak 2019 Nisan’da evliliklerini sona erdirmişlerdir.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Emir Sarıcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı?

Boyu ve Kilosu

  • Güzel sunucu 1.73 boyunda ve 58 kilodur.

Nur Viral ve Cemil Ertem’in bu evliliklerinden bir çocukları dünyaya gelmiştir. Nur Viral’in kızının babası Cemil Ertem’dir. Nur Viral’in aldattığı yönünde haberler ise şu anda gizliliğini koruyor. Çift, boşanma kararını sessiz sedasız almış ve anlaşmalı olarak boşanmışlardır. Şu anda ise hamile değildir. Instagram üzerinde 500 binden fazla takipçisi bulunan Nur Viral, bu platform üzerinden aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Nasıl zayıfladığı, nereden giyindiğ ile ilgili sorular sorulmaktadır. Bu soruların cevaplarını sosyal medya hesaplarından ve ekranlardan cevaplamıştır. Öte yandan Adil Yıldırım ile sevgili oldukları iddia edilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  YouTube Fenomeni Çilem Akar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Nur Viral ile İlgili Aramalar

Google’da Nur Viral ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; nur viral’in kızının babası kimdir Nur Viral hamile mi Nur viral ekşi Hayata Herşey Var Nur Viral Nur Viral aldattı Nur Viral hamile mı Nur Viral Kitapları Nur VİRAL Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara