Biyografi

Orkun Huylu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Orkun Huylu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Orkun Huylu’dan söz edeceğiz.

Orkun Huylu Kimdir?

1990 yılında dünyaya gelen Orkun Huylu, dizi-film oyuncusudur. 2017 yılından beri çeşitli dizi ve projelerde rol alan Orkun Huylu, ilk olarak Muhteşem Yüzyıl: Kösem adlı dizide oynamış; sonrasında Çukur, Zümrüdüanka ve Sokağın Çocukları gibi projelerde de oynamıştır. Başarılı oyuncu Orkun Huylu aynı zamanda Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli dizisinde de oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Orkun Huylu 1.70 m boyundadır ve 69 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Orkun Huylu, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Orkun Huylu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • besteproduksiyon.com.tr, Orkun Huylu, erişim tarihi: 1 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi