Biyografi

Melissa Bağcı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Melissa Bağcı, 22 Ekim 1994 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiş ve ailesinin tek çocuğudur. İlköğretim ve lise eğitimini tamamladıktan sonra İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’ni kazanmış, ancak çocukluk yıllarından itibaren haber spikeri olma hayalleriyle Başkent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’ne yönelmiştir. Eğitim sürecinde TVNet ve TRT Spor kanallarında stajyer olarak çalışarak televizyon dünyasına adım atmıştır. Bağcı, “Akılda Kalsın” adlı programıyla kamera önü deneyimine başlamış ve kısa sürede izleyicilerden olumlu geri dönüşler alarak popülerlik kazanmıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İngiltere’ye giderek 1 yıl dil eğitimi almış ve BBC Türkçe servisinde staj yapmıştır. İngilizcesini geliştirme amacıyla diksiyon eğitimi de almıştır.

Profesyonel kariyerine Beyaz TV’de başlayan Melissa Bağcı, “Akılda Kalsın” programının sunuculuğuna devam etmektedir. Programında sıkça siyasi gelişmeleri masaya yatıran Bağcı, çeşitli siyasi isimleri ağırlayarak izleyicilere siyasetin nabzını aktarmaktadır. Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Bağcı, spor tutkusundan da vazgeçmemiş ve yelken ile yüzme branşlarında lisanslı sporcu olmuştur. Aktif bir sosyal hayata sahip olan Bağcı, aynı zamanda işaret dili eğitimi almış ve hayvansever kişiliği ile bilinir. Melissa Bağcı, yoğun tempoya rağmen sürekli öğrenmeye açık olduğunu ve dünyanın dört bir yanını gezip görmeyi seven bir gezgin olduğunu belirtmektedir. Evini üç köpeğiyle paylaşan Bağcı, bekardır ve kendini sürekli geliştirmeyi hedeflemektedir.

kaynakça:

  • tgrthaber.com.tr, Melissa Bağcı, erişim tarihi: 1 Aralık 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds