Biyografi

Melissa Karagöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Melissa Karagöz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Melissa Karagöz’den söz edeceğiz.

Melissa Karagöz Kimdir?

  • Oyuncu.

Melissa Karagöz, dizi-film oyuncusudur. İstanbul’da dünyaya gelen Melissa Karagöz, FMV Nişantaşı Işık Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Bilgi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde; yüksek lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Karagöz, ünlü oyuncu Memet Ali Alabora’nın üvey kardeşidir. Bu zamana kadar çeşitli tiyatro oyunlarında rol alan Melissa Karagöz, aynı zamanda TV 8 ekranlarında yayınlanan Sıfırıncı Gün isimli dizide oynamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Melissa Karagöz, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Melissa Karagöz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Melissa Karagöz, erişim tarihi: 17 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds