Biyografi

Habertürk Muhabiri Fevzi Çakır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Habertürk muhabiri Fevzi Çakır kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Habertürk muhabiri Fevzi Çakır’dan söz edeceğiz.

Fevzi Çakır Kimdir?

  • Muhabir.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2011 yılından mezun oldu. Üniversite eğitimi devam ederken Haziran 2009 ile Haziran 2011 tarihleri arasında Kanal 24 ekranlarında stajyer muhabir olarak görev yaptı. Daha sonra üniversiteden mezun olduktan sonra Ekim 2011 ile Mart 2013 tarihleri arasında Anadolu Ajansı’nda muhabir olarak görev yapmıştır. Başarılı muhabir Fevzi Çakır, son olarak ise Mart 2013’de girdiği Habertürk’te halen muhabir olarak görev yapmaktadır.

Öte yandan Ahmet Yesevi Üniversitesi’nde yüksek lisansının 2017 yılında tamamlamıştır. Gündemle ilişkin haberleri sosyal medyadan da paylaşmaktadır. Ankara’da yaşamaktadır. 1989 yılında dünyaya gelmiştir. 31 yaşındadır.

Gündemle ilişkin olarak Habertürk ekranlarında gelişmeleri değerlendiren ve olayları dinleyicilere aktaran Fevzi Çakır, özellikle düzgün diksiyonu, konuyu en doğru ve en sade biçimde aktarışı, konuya hakimiyeti ve bilgi birikimi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Diğer Yazılarımız

Diğer Spiker ve Sunucular

Fevzi Çakır ile İlgili Aramalar

Google’da Fevzi Çakır ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Fevzi Çakır aslen nereli Fevzi Çakır Instagram Fevzi Çakır Twitter Fevzi Çakır yazıları Habertürk Fevzi Çakır haberi Fevzi çakır ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.