Biyografi

Burak Dumanoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Burak Dumanoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Burak Dumanoğlu’ndan söz edeceğiz.

Burak Dumanoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

Burak Dumanoğlu, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Burak Dumanoğlu, oyunculuk çalışmalarına Trust Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Bu zamana kadar birçok dizi ve projede rol alan Burak Dumanoğlu, aynı zamanda Payitaht Abdülhamid isimli dizide oynamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Burak Dumanoğlu, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Burak Dumanoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Burak Dumanoğlu, erişim tarihi: 17 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds