Melissa Özge Yıldırımer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Melissa Özge Yıldırımer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melissa Özge Yıldırımer’den söz edeceğiz.

Melissa Özge Yıldırımer Kimdir?

  • Oyuncu.

11 Şubat 1990 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelen Melissa Özge Yıldırımer, lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Söz ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizilerde aldığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Melissa Özge Yıldırımer, Yunus Emre Yıldırımer ile evlenmiştir. Çift, bir çocuk sahibidir.

İlginizi Çekebilir:  Zehra Zümrüt Selçuk Kimdir? Nerelidir? Hayatı ve Kariyeri

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Melissa Özge Yıldırımer 1.67 m boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melissa Özge Yıldırımer, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Melissa Özge Yıldırımer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Sesil Ece Gökseven Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Melissa Özge Yıldırımer ile İlgili Aramalar

Google’da Melissa Özge Yıldırımer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melissa Yıldırımer Yunus Emre Yıldırımer Melissa Yıldırımer kimdir Melissa Yıldırımer yaş Melissa Özge Yıldırımer yaş Melissa Özge Yıldırımer Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Melissa özge yıldırımer Instagram Melissa Yıldırımer Oynadığı Diziler

İlginizi Çekebilir:  Oğuzhan Yarımay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara