Eser Gökay Kimdir? Nerelidir?

Özellikle YouTube’da yayınlanan videoları ile tanınan Eser Gökay kimdir? Nerelidir? Ünlü şairlerin şiirlerini seslendiren ve seslendirdiği şiirleri SoundCloud ve YouTube başta olmak üzere çeşitli sosyal medya ve alternatif müzik platformlarından paylaşan Eser Gökay, sesi en çok beğenilen isimler arasında yer alıyor. 

Haydar Ergülen, Didem Madak, Birhan Keskin, Edip Cansever ve Ahmet Arif gibi Türk edebiyatının önde gelen şairlerinin şiirlerini ustaca seslendiren Eser Gökay hakkında merak edilen soruların başında onun kim ve nereli olduğu sorusu geliyor. 

Sesi Onu Farklı Kılıyor

Özellikle Didem Madak’a ait olan Ahlar Ağacı isimli şiiri seslendirdiği videosu ile büyük bir üne kavuşan Eser Gökay, sesi ile çok farklı bir konumda yer alıyor. Mistik ve buğulu sesiyle dinleyicileri uzaklara götüren Eser Gökay, sesinin kıymetini bilenlerden. 

Eser Gökay Kimdir? Nerelidir? 

Eser Gökay’ın yaptığımız araştırmalar sonucunda kim olduğuna dair herhangi bir sonuç bulamadık. Aynı zamanda internet mecrasında yer alan bilgilerde de kendisinin nereli olduğuna dair herhangi bir sonuç yok. Kendisi hakkındaki bilgileri bulduğumuzda bu yazıyı devamlı olarak güncel tutmaya çalışacağız. 

Eser Gökay Seslendirdiği Şiirleri 

Kendi YouTube kanalından paylaştığı Videolar arasında en çok dinlenilen şiiri Hüzün Mevsimidir. Şiir toplamda 160.000’den fazla izleme almıştır. İşte o şiir:

Kendi YouTube hesabından paylaşmadığı, bir başka YouTube kanalının paylaştığı şiirler arasında en çok dinlenen ise Didem Madak’ın “Ah’lar Ağacı” adlı şiiri olmuştur. Şiiri dinlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

YouTube Hesabı 

Kendi YouTube hesabından bu zamana kadar 24 Video paylaşan Eser Gökay, 20.000 abone sayısına ulaşmış. En son 2 ay önce Edip Cansever’in Gül Kokuyorsun isimli şiirini seslendiren Eser Gökay, YouTube üzerinde toplamda 1.7 milyon kez izlenmiştir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle