Biyografi

Meltem Bozbeyoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Meltem Bozbeyoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Meltem Bozbeyoğlu’dan söz edeceğiz.

Meltem Bozbeyoğlu Kimdir?

  • Sunucu.

5 Aralık 1992 tarihinde dünyaya gelen Meltem Bozbeyoğlu, lisans eğitimini ise İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuş ardından da İstanbul Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamlamıştır. Basın sektöründe stajlarını tamamlayan Meltem Bozbeyoğlu, Anadolu Ajansı’nda spor servisi bölümünde haber yazarlığı yapan Meltem Bozbeyoğlu, sonrasında TRT’de yayınlanan Spor Kritik adlı programda rejide görev almıştır. Spikerlik, sunuculuk ve disiyon gibi konularda eğitimler alan Meltem Bozbeyoğlu, ayrıca İstanbul FM’de haber spikeri olarak görev almıştır. Meltem Bozbeyoğlu, bunun yanı sıra yine aynı kanalın sinema programında sunuculuk da yapmış; sonrasında da Kanal 7 haber merkezine transfer olmuştur.

2018 senesinde düzenlenen İkinci Başkent Ödülleri’nde yılın en iyi muhabiri ödülünü kazanan Meltem Bozbeyoğlu, ayrıca KırmızıTürk Altın Başarı Ödülleri’nde aynı ödüle layık görülmüştür. Başarılı spiker ve sunucu Meltem Bozbeyoğlu son olarak CNN Türk ekranlarında sunuculuk yapmaktadır. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Meltem Bozbeyoğlu, sunuculuk kariyerine devam etmektedir. Başarılı sunucu Meltem Bozbeyoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.