Giray Altınok Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Eşi Kim?

Giray Altınok kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Giray Altınok’tan söz edeceğiz.

Giray Altınok Kimdir?

  • Oyuncu.

1984 yılında İzmir’de dünyaya gelen Giray Altınok, lisans eğitimini ise Pamukkale Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. 2004 yılında İstanbul’a gelen Giray Altınok, Akademi 35.5’ta oyunculuk üzerine eğitimlerini tamamlamıştır. İlk olarak Kaybedenler Kulübü’nde rol alan Giray Altınok, ayrıca Labirent ve Vücut adlı filmlerle de rol almıştır. GDO Karakedi isimli filmde de rol almıştır. Giray Altınok ayrıca Tut Sözünü, Buyur Burdan Bak, Aykut Enişte gibi yapımlarda da rol almıştır. Başarılı oyuncu Giray Altınok, sosyal medya hesabından da videolar paylaşmaktadır. Giray Altınok ayrıca meslektaşı Cansu Diktaş ile 2018 yılında evlenmiştir.

Sosyal medya hesabından da aktif olarak paylaşımlarına devam eden Giray Altınok, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Giray Altınok hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.