Otomobil

Mercedes E200 Geri Vites Nerede?

Mercedes modellerinde en çok sevilen ve tercih edilen serilerden bir tanesi de Mercedes E200 serileridir. Seri içerisinde bulunan ‘’E’’ harfi aracın motorunun enjeksiyonlu olduğundan söz eder. Aracın eski bir model olması ne kadar geri de kalmış gibi gösterse de sistem bizleri farklı özellikle karşılıyor.

Piyasaya uzun zamandır üretilen bu model 1993 senesine kadar 200E şeklinde üretilmiştir, devamında ise E200 olarak çıkartılarak sektöre sunuldu. Çıkar çıkmaz alıcılarıyla buluşan bu model vites konusunda da oldukça rahat bir deneyim yaşatıyor. Özellikle kullanıcılar pratik bir şekilde vites geçişi yaparken uzun ve şehir içi yollarda da rahatlık yaşamaktadır. Sürücülerin akıllarında olan bir soru ise geri vitesin nerede olduğudur. Bu soruyu alt kısımda yer alan paragrafta bulabilirsiniz.

Mercedes E200 serilerinde geri vites her araçta olduğu gibi vites kolunda yer almaktadır. Bu model içerisinde geri geri vitese geçmek istiyorsanız sola dayalı bir şekilde kaldırarak 2. Vitesin yanına çekebilirsiniz. Böylelikle araç ikinci vitese geçecektir. Aracı geri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.