Türkiye’de Araç Kiralama Fikirleri

Ekartur olarak Türkiye’de araç kiralama fikirleri olan müşterilere, en nitelikli kiralama seçeneklerini sunuyoruz. Uzun yıllar sektörün global anlamda en iyileri arasında hizmet veren firmamız, bugüne dek binlerce müşterisine hizmet sunmuş ve memnun müşteri referansına sahip olmuştur.

Her zaman kaliteli ancak bir o kadarda uygun fiyatlarda Türkiye’de araç kiralama sektöründe hizmet veren Ekartur, her daim müşteri memnuniyetini savunmuş ve vazgeçilmez firma ilkeleri arasında benimsemiştir. Gelişmiş birçok oto kiralama seçenekleriyle sizlerin tüm rent a car ihtiyaçlarınız için çözümler sunan Ekartur, her geçen yıl araç filosunu yenilemekte ve genişletmektedir.

Ekartur kalitesi ve güvencesiyle sunulan farklı birçok araç marka ve modeli, VİP kiralama seçenekleri minibüs kiralama ve şoförlü şoförsüz araç kiralama seçenekleriyle, ister iş ve isterseniz normal seyahatleriniz için ihtiyacınız olan araçlara sahip olabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyetiyle Tüm Türkiye’de Oto Kiralama

Müşteri memnuniyetini en önemli firma ilkelerinin başında tutan Türkiye’nin oto kiralama firması Ekartur, ülke genelinde sunmuş olduğu hizmetler ve çalışmalarla marka gücüne değer katmaktadır. Sektörün sürekli yükselen değeri haline gelen firmamız, başarısının gücünü kaliteli ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekten almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  DPF Yakıtı Etkiler mi?

Sunduğumuz hizmetler bir araç kiralama işleminin ötesinde, sizin kiraladığınız araçlarda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok özelliği karşılayacak düzeydedir. Gerek yolcu konforu ve gerekse sürücü konforu düşünülerek tasarlanan farklı hizmetler, artık daha öncesinde Belki de hiç hissetmediğiniz araç keyfini sizlere yaşatacaktır.

VİP Oto Kiralama

Genellikle protokol seyahatleri için tercih edilen VİP araç kiralama hizmeti, iş ziyaretlerinde bulunan müşterilerimiz tarafından da fazlaca tercih edilen seçeneklerden birisidir. Onlarca farklı marka ve modelle iç dizaynı özel olarak tasarlanmış araçlarımız, size konforlu bir seyahatin yanı sıra, ziyaretlerinizde prestijli bir görüntü kazandıracaktır.

Siyasetin, Sivil Toplum Kuruluşlarının ve iş adamlarının en fazla tercih ettiği VİP kiralama, bu tür işlerde ilk izlenimin önemi sebebiyle tercih nedeni olmaktadır. Kazanacağınız ilk izlenim sayesinde karşı tarafa daha olumlu bir iş yansıması ile,hitap ettiğiniz kitlenin sizi tercih etmesinde önemli bir aşamayı da geride bırakmış olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  BMW Sarı El Freni Lambası Neden Sürekli Yanar?

Minibüs Kiralama

Gerek VİP minibüsler ve gerekse normal minibüsler, özellikle kalabalık seyahatler için en iyi seçenektir. Daha rahat bir şekilde araç ihtiyaçlarınızı karşılamanıza ve daha kalabalık bir şekilde ziyaretlerinizi gerçekleştirmenize imkân sunan minibüs kiralama, iç hacmi nedeniyle eşyaların arasında sıkışmaktan da sizi kurtarmaktadır.

En uygun fiyat seçenekleriyle sahip olacağınız bu hizmete, firmamız tarafından sunulan birçok ek donanımda dâhiledilmektedir. Bu donanımlar, rahat bir sürüş keyfi yaşamanız için düşünülmüş ve tasarlanmıştır. 

Kapsamlı Kiralama Seçenekleri

Ekartur, en geniş kapsamlı seçenekleri sizler için sunuyor. Firmamızdan alabileceğiniz araç kiralama hizmetlerinden bazıları şunlardır;

Şoförlü araç kiralama: Araç kiraladıktan sonra siz sürüş yerine işlerinize odaklanmak istiyorsanız, şoförlü oto kiralamaseçeneği sizin için ideal bir seçenektir. Özellikle gittiğiniz bölgede yaşamıyorsanız, işlerinizin daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanması için bu seçeneği tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Clio Eco Mod Ne İşe Yarar?

Günlük ve Uzun Dönem Kiralama: Araçlarımızı günübirlik işleriniz için kiralayabileceğiniz gibi, uzun dönem içinde kiralamanız mümkündür. Uzun dönem kiralamalarda, günlük kiralama seçeneklerine göre fiyatlar çok daha uygundur.

Filo Kiralama: Özellikle kurumsal firmalarınız için tercih edebileceğiniz hizmetlerimizden birisi, filo kiralama hizmetidir. İstediğiniz marka ve model araçları, filo olarak kiralayabilir ve şirketinizin fazla araç ihtiyacını satın almak yerine daha az maliyetle kiralayarak karşılayabilirsiniz.

Transfer Hizmetleri: Araç kiralama hizmetimizle birlikte alabileceğiniz transfer hizmetiyle, bulunduğunuz konumdan farklı bir konuma çok daha hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Özellikle havaalanı transfer hizmeti, sektörün en fazla kullanılan hizmetlerinden birisidir.

Ekartur global : https://www.ekartur.com

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara