Biyografi

Merih Dilber Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Merih Dilber kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Merih Dilber’den söz edeceğiz.

Merih Dilber Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 doğumlu Merih Dilber, TED Ankara Koleji mezunudur. Mezuniyetinin ardından Stella Adler Studio of Acting’te 3 yıl eğitim alan Merih Dilber, sonrasında New York’ra çeşitli tiyatrolarda sahne almıştır. Merih Dilber, bu zamana kadar çeşitli projelerde rol almış; ayrıca 2022 yılında Netflix platformunda yayınlanan Andropoz adlı dizide kardeşi Melisa ile beraber rol almıştır. Güzel oyuncu Merih Dilber, söz konusu dizide Turgut Tunçalp, Derya Karadaş, Gülçin Santırcıoğlu, Tamer Karadağlı ve Engin Günaydın gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Merih Dilber, oyunculuk çalışmalarına Sokmen Talent Management bünyesinde devam etmektedir. Güzel oyuncu Merih Dilber hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Merih Dilber, erişim tarihi: 2 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds