Biyografi

Füsun Kostak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Füsun Kostak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Füsun Kostak’tan söz edeceğiz.

Füsun Kostak Kimdir?

  • Oyuncu.

1971 yılında Bursa’da dünyaya gelen Füsun Kostak, dizi-film oyuncusu ve tiyatro oyuncusudur. Lisans eğitimini 1995’te Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Füsun Kostak, öğrencilik yıllarında çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Bursa’ya dönen Füsun Kostak, daha sonrasında İstanbul’a taşınarak burada çeşitli dizi ve projelerde rol almaya devam etmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Füsun Kostak 1.67 m boyundadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Füsun Kostak, oyunculuk çalışmalarına da aktif bir şekilde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Füsun Kostak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.wikipedia.org, Füsun Kostak, erişim tarihi: 25 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds