Merih Öztürk Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Merih Öztürk kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Merih Öztürk’ten söz edeceğiz.

Merih Öztürk Kimdir?

  • Oyuncu.

28 Aralık 1999 tarihinde dünyaya gelen Merih Öztürk, oyuncu ve model olarak bilinmektedir. Best Model of Turkey 2018’de üçüncülük elde etmiştir. Kamera önü oyunculuk eğitimlerini ise Human Atölye’de tamamlamıştır, Bunların yanı sıra diksiyon eğitimleri de almıştır. Lisans eğitimine ise Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2016 yılında katıldığı Best Model yarışmasında finalist olan Merih Öztürk, 2017’de ise Gelecek Vaad Eden Model olarak seçilmiştir. Sonrasında Liverpool Victoria reklamında yer alan Merih Öztürk, aynı zamanda oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Bu zamana kadar çeşitli projelerde rol alan Merih Öztürk, Şevkat Tepe, İki Aile, Son Osmanlı: Yandım Ali, Kendimize Doğru gibi yapımlarda da rol almıştır. Başarılı oyuncu ve model Merih Öztürk, aynı zamanda Börü 2039 adlı dizide de Güney karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Projeler

  • 2021- Börü 2039 (Güney)
  • 2018 – İki Aile
  • 2006 – Son Osmanlı Yandım Ali

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Merih Öztürk 1.76 m boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Merih Öztürk, oyunculuk ve modellik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Merih Öztürk hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • biliyo.org, erişim tarihi: 23 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting