Orkun Öngen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Orkun Öngen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Orkun Öngen’den söz edeceğiz.

Orkun Öngen Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Orkun Öngen, lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu daha sonra Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Şehzade Mehmet karakterine hayat vermiştir. Sonrasında Yılanların Öcü adlı dizide Sırrı karakterine hayat veren Orkun Öngen, çeşitli reklam filmlerinde de görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Orkun Öngen 1.76 cm boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Orkun Öngen, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Orkun Öngen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Orkun Öngen ile İlgili Aramalar

Google’da Orkun Öngen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; orkun öngen kaç yaşında, orkun öngen boyu kaç, orkun öngen hangi dizilerde oynadı, orkun öngen boyu kilosu, orkun öngen hangi filmlerde oynadı, orkun öngen instagram, orkun öngen boy kilosu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber