Ahmet Pınar Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ahmet Pınar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ahmet Pınar’dan söz edeceğiz.

Ahmet Pınar Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Ağustos 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ahmet Pınar, oyuncu olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra buz hokeyi oyuncusu ve atış teknikleri eğitmeni olarak da görev yapmaktadır. Uzun yıllar boyunca özel güvenlik sektöründe çalışan Ahmet Pınar, sonrasına oyunculuğa yönelmiştir. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Milat adlı dizide Ahmet Yıldız rolünde oynayan Ahmet Pınar, bunun yanı sıra Selamsız Bandosu, Dağ 2, Börü gibi projelerde oynamıştır. Başarılı oyuncu Ahmet Pınar ayrıca Arka Sokaklar adlı dizide Firaz karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ahmet Pınar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ahmet Pınar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle