Mert Carim Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Mert Carim kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, hangi dizilerde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mert Carim’den söz edeceğiz.

Mert Carim Kimdir?

  • Oyuncu.

9 Kasım 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mert Carim, aslen Selanik göçmenidir. Oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Tiyatro oyunculuğuna devam ederken bazı oyunların da müziğini yapmıştır. Temel Üç Güdü adlı filmde rol alan Mert Carim, 2015 yılında da ayrıca Fosforlu Cevriye Müzikali’nde görev almıştır. Ardından Şahane Damat adlı dizide Tufan rolünde oynamıştır. 2016 senesinde Kış Düşmede adlı şarkıyla tanınmıştır. Başarılı oyuncu Mert Carim, 2017 senesinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yalaza adlı dizide Orak rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tuğba Koşucu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mert Carim 1.77 m boyundadır ve 74 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mert Carim, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mert Carim hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Rock'ın Efsanevi İsmi Fats Domino Kimdir?

Mert Carim ile İlgili Aramalar

Google’da Mert Carim ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mert Carim eşi Mert Carim Kimdir Mert Carim sevgilisi Mert Carim evli mı Mert Carim oynadığı Diziler Mert Carim Tövbeler Olsun Mert Carim Instagram Mert carim ekşi, mert carim boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Doğan Kabak Kimdir? Nerelidir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara