Su Baher Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Su Baher kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Su Baher’den söz edeceğiz.

Su Baher Kimdir?

  • Oyuncu.

1999 senesinde İran’da dünyaya gelen Su Baher, Doya Doya Moda adlı yarışmada dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Akıcı bir şekilde Türkçe konuşabilen Su Baher, özellikle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Erkenci Kuş adlı dizilerde oynadığı rollerle büyük beğeni kazanmıştır. Başarılı oyuncu Su Baher, son olarak Afili Aşk dizisinde Pelinsu karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Su Baher, aynı zamanda modellik de yapmaktadır. Kuaförüm Sensin adlı yarışmada da boy gösteren Su Baher, eğitimi nedeniyle iş hayatına da ara vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Mehin Oktaylı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Su Baher 1.70 m boyundadır ve 64 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Su Baher, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Su Baher hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Emrullah Çakay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Su Baher ile İlgili Aramalar

Google’da Su Baher ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Su baher hangi dizide oynadi? Su baher nerelidir? Doya doya moda su hangi dizide oynuyor? Su baher kaç kilo boyu?, Su Baher boyu Sündüz Durmaz Betül Böçkün Su Baher – Afili Aşk Su Baher Erkenci kuşta hangi roldeydi Su Baher Instagram Su Baher oynadığı diziler Su Baher Yemekteyiz

İlginizi Çekebilir:  Ortaçağın Ünlü Matematik Bilgini Ebu’l Vefa El-Buzcani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara