Biyografi

Mert Yavuzcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Mert Yavuzcan kimdir, nerelidir ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mert Yavuzcan’dan söz edeceğiz.

Mert Yavuzcan Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Nisan 1979 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Mert Yavuzcan, lisans eğitiminiBilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Tümay Özokur Ajans’a bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. 2008’de İstanbul Şehir Tiyatroları’ndaki görevinden ayrılan Mert Yavuzcan, sonrasında ilk dizi deneyimini Ne Münasebet adlı dizide Berkant karakterine hayat vermiştir. Aşkın Bedeli adlı dizide başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Mert Yavuzcan, bu dizide Taner karakterini canlandırmıştır. Ardından Star TV ekranlarında yayınlanan Dolunay adlı dizide görev almış sonrasında da Çukur dizisinde Anıl rolünde oynamıştır. Kuzey Yıldızı adlı dizide Çetin rolüyle dikkatleri üzerine çeken Mert Yavuzcan, son olarak Şeref Sözü adlı dizide Metin karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mert Yavuzcan 1.80 cm boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mert Yavuzcan, oyunculuk çalışmalarını da sürdürmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Mert Yavuzcan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Mert Yavuzcan ile İlgili Aramalar

Google’da Mert Yavuzcan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mert yavuzcan filmler Mert Yavuzcan Eşi Mert Yavuzcan Dizileri Can Kızıltuğ Mert Yavuzcan Boyu Yasemin Gezgin Yavuzcan Şükrü Üçüncü Ayça Varlıer, mert yavuzcan aslen nereli, mert yavuzcan boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.