Biyografi

Aytaç Uşun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Aytaç Uşun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aytaç Uşun’dan söz edeceğiz.

Aytaç Uşun Kimdir?

  • Oyuncu.

12 Ocak 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Aytaç Uşun, lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Usan, ilk oyunculuk deneyimini ise 2014 yılında Doksanlar adlı dizide yaşamıştır. Başarılı oyuncu Aytaç Uşun, Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur adlı dizide Meke karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Aytaç Uşun, ayrıca Sarı Sıcak, Toz Ruhu, Silsile ve İkimizin Yerine adlı sinema filmlerde görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Aytaç Uşun 1.74 cm boyundadır ve 68 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aytaç Uşun, oyunculuk kariyerine de devam etmektedir. Yaşantısına İstanbul’da devam eden Aytaç Uşun hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Aytaç Uşun ile İlgili Aramalar

Google’da Aytaç Uşun ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aytaç Uşun oynadığı Diziler Aytaç Uşun diriliş Ertuğrul Aytaç Uşun kilo Kubilay Aka Aytaç Uşun şahsiyet Aytaç uşun Instagram Aytaç Uşun sevgilisi Cem Uslu, aytaç uşun kimdir nerelidir, aytaç uşun boy kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds