Seungri Kimdir? Yaşı? Boy Kilo? Sevgilisi?

Seungri kimdir, kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Koreli şarkıcı Seungri’den kısaca söz edeceğiz.

Seungri Kimdir?

  • Şarkıcı

Seungri şarkıcı ve söz yazarıdır. 12 Aralık 1990 yılında doğmuş olan Güney Koreli bir şarkıcıdır. Bunun yanında, 2006 yılında kurulmuş olan Bigbang adlı grubun üyesidir. Ancak sahne adı V.İ olarak bilinir. 30 yaşında olan şarkıcı sadece şarkıcılık yapmamaktadır. Aynı zamanda girişimci ve iş insanıdır. Dahil olduğu birçok önemli proje vardır. Seungri’nin boyu 1.77, kilosu 65’tir.

Sevgilisi ise Blackpink’ten Jennie idi. Ancak daha sonradan ayrıldıklarını açıkladıklarını ifade ettiler. Neden ayrıldıkları hakkında net bir bilgi yoktur. Birçok söylenti ortada dolaşsa da buna reklam aşkı diyenler de çok oldu. Ünlü şarkıcının şu anda hayatında kimse yok. Yakında çıkaracağı solo albümün çalışmalarını yapmaktadır. Çok yönlü olan şarkıcı şimdilerde dünya çapında verdiği konserler ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Şarkı söylemeyi bir hayat felsefesi haline getirmiş olan şarkıcı çok yönlü olmayı da başarmıştır. Bunlara ek olarak 2021 Ağustos ayında Güney Kore Savunma Bakanlığı, Seungri’ye 989 bin dolar para cezası ve 3 yıl hapis cezası verdiğini açıklamıştır.

Seungri Kimdir

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı şarkıcı Seungri 1.77 m boyundadır ve 65 kilodur.

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Seungri, bunun yanında müzik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı müzisyen Seungri hakkında merak edilen aslen nereli, kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.