Merve Atılmış Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı? Boyu? Sevgilisi?

Merve Atılmış kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, boyu, sevgilisi, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve popüler dizi ve filmlerde oynayan oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Merve Atılmış’tan söz edeceğiz.

Merve Atılmış Kimdir?

  • Oyuncu.

3 Ocak 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Merve Atılmış, özellikle FOX TV ekranlarında yayınlanan Avlu isimli diziyle popüler hale gelmiştir. Oğlak burcu olan Merve Atılmış, bu dizide Hatice rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Dilara Gül Demiral Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

Avlu dizisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Merve Atılmış, bu dizide Ceren Moray gibi sevilen karakterler arasında yer alıyordu. Güzel oyuncu Merve Atılmış 1.70 boyunda ve 56 kilodur.

Kaç Yaşında?

Merve Atılmış ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Güzel oyuncu Merve Atılmış’ın doğum tarihi, yukarıda da belirttiğimiz gibi 3 Ocak 1988’dir. Merve Atılmış, 2020 itibariyle 32 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Merve Sevin Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Merve Atılmış’ın bu platform üzerinde sıkı takipçileri bulunmaktadır. Merve Atılmış ile ilgili olarak merak edilen annesi, babası kimdir, aslen nereli, eşi kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşcağız.

Merve Atılmış ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Oktay Çubuk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Google’da Merve Atılmış ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; merve atılmış kaç yaşında, merve atılmış aslen nereli, merve atılmış instagram hesabı, merve atılmış eşi kimdir, merve atılmış ne iş yapıyor, merve atılmış boyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara