Selin Denizli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu Kaç?

Selin Denizli kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir, çocuklarının isimleri ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı popüler isimlerin çocuklarının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selin Denizli’den söz edeceğiz.

Selin Denizli Kimdir?

Tam adı Selin Denizli Burnaz’dır. Mustafa Denizli’nin büyük kızı olan Selin Denizli, 30 Nisan 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul’un tanınmış mimarlarından olan Abdullah Burnaz ile 2010 yılında dünya evine giren Selin Denizli’nin bu evliliğinden Mustafa Cem ve Kerem Ege adına iki erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Öte yandan eşi Abdullah Burnaz’ın ise bir önceki evliliğinden Alya adından bir kız çocuğu vardır.

Kaç Yaşında? Doğum Tarihi Ne?

Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’yi çalıştıran ve üç büyük kulüpte de şampiyonluk kupası kazanan tek teknik direktör Mustafa Denizli’nin büyük kızı olan Selin Denizli’nin doğum tarihi, yukarıda da belirttiğimiz gibi 30 Nisan 1978’dir. Selin Denizli şu anda 42 yaşındadır.

Instagram üzerinde de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Selin Denizli Burnaz’ın kocası mimardır. Selin Denizli’nin ayrıca Instagram üzerinde 10 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Selin Denizli ile İlgili Aramalar

Google’da Selin Denizli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selin Denizli Burnaz kimdir Selin Denizli kaç yaşında Lal Denizli Abdullah Burnaz eski eşi Abdullah Burnaz kimdir Selin Denizli juliette Aruh Selin Denizli sevgilileri Selin Denizli kocası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: