Merve Dağlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Merve Dağlı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Merve Dağlı’dan söz edeceğiz.

Merve Dağlı Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Merve Dağlı, lisans eğitimini ise Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Aşk ve Mavi adlı dizide oynadığı Gülay karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Merve Dağlı oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Ayfer Tokatlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Merve Dağlı 1.66 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Merve Dağlı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Merve Dağlı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Selahattin Bel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Merve Dağlı ile İlgili Aramalar

Merve Dağlı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Merve Dağlı Kimdir MERVE DAĞLI Instagram Merve Dağlı fotoğrafçılık Yazar Merve Dağlı Kimdir Merve DAĞLI GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ Merve Dağlı iş başvurusu Merve Dağlı TRENÇKOT Merve Dağlı Sipariş takip

İlginizi Çekebilir:  Murat Kocacık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara