Biyografi

Merve Özkaynak Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Instagram ve Youtube’da içerikler üreten makyaj videoları ve değişim videoları ile oldukça dikkat çeken Merve Özkaynak kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Evli mi? Burcu ne? Asıl mesleği ne? Bugünkü yazımızda Youtube’de 2 milyonun üzerinde takipçisi bulunan Özkaynak hakkında merak edilenleri yazıyoruz.

Merve Özkaynak Kimdir?

1986’de İstanbul’da doğdu, 3 kardeştir ve kendisi ortanca kardeştir. 36 yaşındadır. Akrep burcudur. 1, 68 boyundadır. Göz rengi mavidir. Cem Özkaynak ile evlidir. Melisa adında bir kız çocuğu vardır. Liseyi İstanbul’da tamamladı. Ardından Vakko’da moda danışmanı olarak çalıştı, farklı uluslararası şirketlerde yine moda danışmanı olarak çalışmalarını sürdürdü.

İletişim Fakültesi’nde İletişim okumak için kariyerine ara verdi ve online pazarlama işinde çalıştı, sonra ise kendi web sitesini kurarak farklı alanlarda çalışmıştır. En sevdiği yemek biber dolmasıdır ve animasyon izlemeyi sever. Küçükken çocuk giyim ürünlerine foto modellik ve modellik yapmıştır. Aynı zamanda judo sporunu küçüklüğünden beri profesyonel olarak yapmıştır. Ayrıca küpe takmayan ve kulakları delik olmayan Özkaynak aktif olmayı, gezmeyi ve dünyayı keşfetmeyi sevdiğini söyleyen Özkaynak, özellikle bit pazarı gezmekten hoşlanıyor. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Merve Özkaynak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi