Biyografi

Merve Şen Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Merve Şen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Merve Şen’den söz edeceğiz.

Merve Şen Kimdir?

  • Oyuncu.

11 Temmuz 1990’te dünyaya gelen Merve Şen, lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nde 2015 yılında tamamlamıştır. 2008’den beri çeşitli projelerde rol alan Merve Şen, rol aldığı dizi ve filmlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Merve Şen 1.73 m boyundadır.

Rol Aldığı Dizi ve Projeler

  • Senden Daha Güzel (Binnur, FOX, No 9 Production, 2022)
  • Kuzey Yıldızı (Nahide Kadıoğlu, Show Tv, Süreç Film)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Merve Şen, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Merve Şen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • showtv.com.tr, Merve Şen, erişim tarihi: 10 Haziran 2022
  • 1001dizi.net, Merve Şen, erişim tarihi: 10 Haziran 222

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi