Bianca Ecem Benim Babam Bi Polis Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bianca Ecem kimdir, nerelidir ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Bianca Ecem’den söz edeceğiz.

Bianca Ecem Kimdir?

  • Tiktok, Instagram ve YouTube Fenomeni

15 Ağustos’ta dünyaya gelen Bianca Ecem (Ecem Akkaya) özellikle Tiktok ve Instagram üzerinden paylaştığı resim ve videolarla binlerce kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor. Kendisi hakkında merak edilen onlarca soru var. Bu yazıda sizlere kısaca kendisi hakkında merak edilen sorulardan başlıklar halinde söz edeceğiz.

Aslan burcu olan Ecem Akkaya’nın Tiktok üzerinde 100’den fazla vidosu bulunuyor. İstanbul Büyükada’da dünyaya gelen ve halen İstanbul’da yaşayan Akkaya, %100 burslu olarak Reklamcılık okudu, üniversiteye giriş sınavında lk 20 bine girdi.

İlginizi Çekebilir:  Naz Frambuaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Kendisi hakında özel sorulara da yanıt veren Ecem Akkaya, Türk ve Müslüman olduğunu dile getirirken vejateryan olduğunu; et, balık ve tavuk yemediğini belirtiyor. Mavi rebge karşı özel bir ilgisi olan Ecem Akkaya, en keyif aldığı aktivitenin yemek yemek olduğunu, lahmacunu çok sevdiğini hatta etsiz lahmacun yapan bir kişiyle evlenebileceğini dile getiriyor. Müzik şirketinden bir teklif aldığını söyleyen Bianca Ecem hakkında aşağıdaki başlıklara da göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Sibel Gülersöyler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok’a Neden ve Nasıl Başladı?

Kendisi için eğlenecek bir şeyler aradığını ifade eden Bianca Ecem, bu yüzden Tiktok macerasına başladığını belirtiyor. İnsanları eğlendirmeyi, şarkı söylemeyi ve en çok da eğlenmeyi sevdiğini dile getiren Bianca Ecem, Tiktok’ta mizahi paylaşımlarda bulunmayı tercih ediyor. Videolarında mizahi üslubu ön plana çıkaran Bianca Ecem, kendisini tanıttığı videosunda, mizah seviyesi üst düzey olanlara hitap ettiğini de belirtiyor.

YouTube Hesabı

40 binden fazla abonesi bulunan Bianca Ecem’in şarkısı ‘Şeker İster misin” 50 bine yakın izlenme almış. Kendisinin YouTube hesabına ulaşmak için ”bu” bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Doruk Sarısakal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Instagram Hesabı

Takipçilerine Instagram üzerinden de paylaşımlar yapan Bianca Ecem’in hesabına ”bu” bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz. Bianca Ecem’in Instagram üzerinde 100 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Bianca Ecem ile İlgili Aramalar

Google’da Bianca Ecem ile ilgili Google’da arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; bianca ecem kimdir, bianca ecem nerelidir, bianca ecem kaç yaşında, bianca ecem burcu ne, bianca ecem boy ve kilo, bianca ecem aslen nereli, bianca ecem sevgilisi var mı, bianca ecem tiktok fenomeni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi