Biyografi

Metehan Sancaktar Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Metehan Sancaktar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Metehan Sancaktar’dan söz edeceğiz.

Metehan Sancaktar Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında dünyaya gelen Metehan Sancaktar, Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Metehan Sancaktar, eski futbolcu İlhan Sancaktar’ın oğludur. 2016 Best Model of Turkey yarışmasında dördüncülük elde etmiştir. 2017 senesinde Dostlar Mahallesi dizisinde Aykut rolünde oynayan Metehan Sancaktar, Bodrum Masalı adlı dizide de rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Metehan Sancaktar 1.90 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Metehan Sancaktar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Metehan Sancaktar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds