Biyografi

Mihriban Zeren Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Mihriban Zeren kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mihriban Zeren’den söz edeceğiz.

Mihriban Zeren Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında Bükreş’te dünyaya gelen Mihriban Zeren’in annesi Rumen babası ise Türk’tür. 2006 yılında ailesi ile beraber Sakarya’ya taşınan Mihriban Zeren, daha sonra tekrar Bükreş’e dönmüş oradan da 2011 yılında Almanya’ya taşınmıştır. Lisans eğitimini başarılı bir şekilde bitiren Mihriban Zeren, Ağız ve Çene Yüz Cerrahisi Bölümü’nde doktor olarak çalışmaktadır.

Mihriban Zeren, Avrupa’da yaşayan Türk kızları arasında düzenlenen Miss Turkuaz Güzellik Yarışması’nda birincilik elde etmiştir.

7.’si düzenlenen yarışma Marl kentinde yapılmış ve yarışmanın sunuculuğunu Berna Keklikler üstlenmiştir. Söz konusu yarışmada Türkiye’den Ufuk Çakır ve Ümit Sayın da konser vermiştir. Final aşamasında Ümit Sayın, Dino Klass, Tamer Uyar, Ercüment Alkan, Melike Berrak Yüksel, Baha Güngör, Yasin Boynuince, Sinan Akkuş, Cem Davran, Burcu Taymaz, Sema Cinel, Gülin Ersoy ve Pakize Sükan’dan mütevellit jüri Frankfurt’tan yarışmaya katılan Mihriban Zeren’i birinci seçmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mihriban Zeren ile ilgili olarak merak edilen sevgilisi kim, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Mihriban Zeren ile İlgili Aramalar

Google’da Mihriban Zeren ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; mihriban zeren aslen nereli, mihriban zeren kimdir nerelidir, mihriban zeren kaç yaşında, mihriban zeren boyu, mihriban zeren instagram, mihriban zeren sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.