Biyografi

Burhan Demirci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Burhan Demirci kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi üniversitede okuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Burhan Demirci’den söz edeceğiz.

Burhan Demirci Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Instagram üzerinden yaptığı video ve fotoğraf paylaşımları ile dikkat çeken Burhan Demirci, İstanbul’da yaşıyor. Yeditepe Üniversitesi’nde lisans eğitimine devam eden sosyal medya fenomeni Burhan Demirci, gezdiği ve gittiği yerleri sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaşmaktadır.

19 Mart 1993 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni Burhan Demirci, doğum gününü Instagram hesabından şöyle paylaşmıştır:

Beşiktaş Taraftarı

Doğduğu gün 19.03 – 1993 olan Burhan Demirci, aynı zamanda sıkı bir Beşiktaş taratarı. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda sık sık Beşiktaşlı olduğunu ifade eden Demirci, Beşiktaş-Tottenham maçından sonra stadın elektriklerinin kesilmesi sonrası aşağıdaki retweete yapmıştır:

Sporu ve İyi Giyinmeyi Seviyor

Yaptığı paylaşımlardan, fotoğraf ve videolardan da anlaşılacağı üzere Burhan Demirci’nin en çok sevdiği aktivitelerden biri spor yapmak. Oldukça fit ve sağlıklı görünen Burhan Demirci’nin hayatında spor önemli ve vazgeçilmez bir parça. Aynı zamanda güzel ve şık giyinmenin de sosyal medyadaki güzel örneklerinden olan Burhan Demirci, yakışıklılığı ile de pek çok kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram’ı aktif bir şekilde kullanan Burhan Demirci’nin bu mecrada 108 binden fazla takipçisi bulunuyor. Demirci ayrıca 150’ye yakın kişiyi de takip ediyor. Ayrıca Burhan Demirci’nin 2000 takipçili, doğrulanmış bir de Twitter hesabı bulunmaktadır. Ancak Demirci, yukarıda da belirttiğimiz gibi Instagram’ı aktif bir şekilde kullanmaktadır. Demirci’nin Instagram ve Twitter hesaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

İletişim

Burhan Demirci, Instagram ve diğer sosyal medya hesapları üzerinden DM kabul etmiyor. Demirci ile iletişime geçmek için aşağıdaki mail adresini kullanabilirsiniz.

Burhan Demirci Hakkında Kullanıcılar Şunları da Aradı

Arama motoru Google’ı kullananlar Burhan Demirci hakkında arama yaparken şunları da aradı; burhan demirci sevgilisi, burhan demirci ekşi, burhan demirci kaç yaşında, burhan demirci vikipedi, burhan demirci avukat, burhan demirci yeditepe, burhan demirci askfm, burhan demirci boy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds